Ga naar de inhoud
AP

Saab Turbo X (2008 - 2012)

Saab · 2 uitvoeringen

De databank telt 2 motorversies van de Saab Turbo X, uit de periode 2008 - 2012. Alle motorversies van de Turbo X leveren 280 pk. Op het vlak van prestaties haalt de rapste versie van de Turbo X een sprinttijd van 6,2 s en een topsnelheid tot 249 km/u. Qua aandrijflijn biedt de Turbo X een keuze uit benzine, gecombineerd met vierwielaandrijving naargelang de uitvoering.

Saab Turbo X

Turbo X Uitvoeringen

Vergelijken →
Uitvoeringen en motorversies — Saab Turbo X
Uitvoering Brandstof Vermogen Koppel 0–100 Top Verbruik CO2 Selecteer
2.8 V6 6AT (280 HP) Benzine 280 pk 542 Nm 7,3 s 249 km/u 11,2 l/100 km 269 g/km
2.8 V6 6MT (280 HP) Benzine 280 pk 542 Nm 6,2 s 249 km/u 10,9 l/100 km 254 g/km

Verbruik en CO2 volgens de opgegeven meetcyclus. Fabrieksopgaven; afwijkingen per markt en optiepakket mogelijk.

Is Saab Turbo X goed ten opzichte van andere modellen?

Gemiddelde van alle uitvoeringen van de Saab Turbo X, vergeleken met 7.588 uitvoeringen van andere auto's uit de periode 2005–2011.

Is Saab Turbo X goed ten opzichte van andere modellen?
Kenmerk Dit model Gemiddelde Positie
Vermogen 280 pk 191 pk
beter dan 85%
Koppel 542 Nm 305 Nm
beter dan 94%
Topsnelheid 249 km/u 209 km/u
beter dan 85%
Acceleratie 0–100 km/u 6,8 s 9,6 s
beter dan 83%
Verbruik gecombineerd 11,1 l/100 km 7,8 l/100 km
beter dan 13%
CO2-uitstoot 262 g/km 179 g/km
beter dan 9%
Kofferruimte 425 l 471 l
beter dan 46%
Leeggewicht 1.590 kg 1.520 kg
beter dan 36%

Percentages tonen het aandeel uitvoeringen uit dezelfde periode waar dit model op dat kenmerk boven uitkomt. Fabrieksopgaven.

Vergelijkbare modellen van andere merken

Ferrari Maserati AC Audi Honda Lancia

Over Saab Turbo X

De Saab Turbo X staat met 2 uitvoeringen in de databank van AutoData.be, met benzine. Bouwperiode: 2008 - 2012. Het vermogen loopt van 280 tot 280 pk. De aandrijving is vierwielaandrijving.

Hoeveel pk heeft de Saab Turbo X?

De krachtigste uitvoering van de Saab Turbo X is de 2.8 V6 6AT (280 HP) met 280 pk. Het model telt 2 uitvoeringen, vanaf 280 pk.

Wat is het verbruik van de Saab Turbo X?

De zuinigste uitvoering van de Saab Turbo X is de 2.8 V6 6MT (280 HP) met een opgegeven gecombineerd verbruik van 10,9 l/100 km en 254 g CO2 per km.

Hoe snel accelereert de Saab Turbo X van 0 naar 100 km/u?

De snelste uitvoering is de 2.8 V6 6MT (280 HP): 0-100 km/u in 6,2 seconden, met een topsnelheid van 249 km/u.

Hoe groot is de kofferruimte van de Saab Turbo X?

De grootste opgegeven bagageruimte van de Saab Turbo X bedraagt 425 liter.

Andere modellen van Saab

Saab 9-3X

2009 - 2012 · 3 uitvoeringen

Vermogen
209 pk
0–100
8,5 s
Verbruik
5,5

Benzine Diesel CNG

Saab 9-2X

2004 - 2006 · 2 uitvoeringen

Vermogen
230 pk
0–100
Verbruik
9,4

Benzine

Saab 9000 CD

1994 - 1997 · 11 uitvoeringen

Vermogen
211 pk
0–100
7,5 s
Verbruik
9,2

Benzine

Saab 9000 CS

1991 - 1998 · 13 uitvoeringen

Vermogen
224 pk
0–100
6,9 s
Verbruik
9,0

Benzine

Saab 90

1984 - 1987 · 1 uitvoering

Vermogen
100 pk
0–100
14,0 s
Verbruik
10,0

Benzine

De databank telt 2 motorversies van de Saab Turbo X, uit de periode 2008 - 2012. Elke uitvoering heeft haar eigen volledige technische fiche, opgebouwd uit fabrieksopgaven van de fabrikant. Verderop op deze pagina staan ze allemaal naast elkaar, zodat de verschillen per motorversie meteen zichtbaar zijn.

Alle motorversies van de Turbo X leveren 280 pk. Dat maakt vermogen geen onderscheidende factor tussen de uitvoeringen van dit model; de verschillen zitten dan vooral in uitrusting, koppel en verbruik.

Op het vlak van prestaties haalt de rapste versie van de Turbo X een sprinttijd van 6,2 s en een topsnelheid tot 249 km/u. Andere motorversies van hetzelfde model scoren lager op beide vlakken. De tabel verderop zet elke uitvoering apart naast deze topwaarden.

Qua aandrijflijn biedt de Turbo X een keuze uit benzine, gecombineerd met vierwielaandrijving naargelang de uitvoering. Welke combinatie bij welke motorversie hoort, staat in de volledige tabel verderop op deze pagina.

De zuinigste uitvoering van de Turbo X verbruikt vanaf 10,9 l/100 km volgens de fabrieksopgave. Dat cijfer is gemeten volgens de testcyclus van de fabrikant en kan in de praktijk afwijken.

Wie laadruimte belangrijk vindt: de Turbo X biedt tot 425 l kofferruimte, in de ruimste uitvoering. Andere motorversies van hetzelfde model kunnen een kleinere kofferruimte hebben, afhankelijk van de carrosserie.

Alle cijfers op deze pagina komen rechtstreeks uit de fabrieksopgave van de fabrikant, per motorversie apart bijgehouden door AutoPlaat.nl. Een leeg veld betekent dat de bron dat cijfer niet publiceert, niet dat het nul is. De volledige tabel met elke motorversie van de Turbo X staat verderop op deze pagina.