Ga naar de inhoud
AP

Cadillac ELR (2014 - 2016)

Cadillac · 1 uitvoering

De Cadillac ELR staat met 1 motorversies in de databank, gebouwd 2014 - 2016. Alle motorversies van de ELR leveren 207 pk. De snelste uitvoering van de ELR sprint naar 100 km/u in 6,8 s, de topsnelheid loopt op tot 209 km/u. Qua aandrijflijn biedt de ELR een keuze uit hybride, gecombineerd met voorwielaandrijving naargelang de uitvoering.

Cadillac ELR

ELR Uitvoeringen

Vergelijken →
Uitvoeringen en motorversies — Cadillac ELR
Uitvoering Brandstof Vermogen Koppel 0–100 Top Verbruik CO2 Selecteer
1.4L CVT (207 HP) Hybride 207 pk 400 Nm 6,8 s 209 km/u 7,1 l/100 km

Verbruik en CO2 volgens de opgegeven meetcyclus. Fabrieksopgaven; afwijkingen per markt en optiepakket mogelijk.

Is Cadillac ELR goed ten opzichte van andere modellen?

Gemiddelde van alle uitvoeringen van de Cadillac ELR, vergeleken met 7.637 uitvoeringen van andere auto's uit de periode 2011–2017.

Is Cadillac ELR goed ten opzichte van andere modellen?
Kenmerk Dit model Gemiddelde Positie
Vermogen 207 pk 210 pk
beter dan 67%
Koppel 400 Nm 339 Nm
beter dan 71%
Topsnelheid 209 km/u 214 km/u
beter dan 49%
Acceleratie 0–100 km/u 6,8 s 8,8 s
beter dan 74%
Verbruik gecombineerd 7,1 l/100 km 6,6 l/100 km
beter dan 29%
Kofferruimte 255 l 467 l
beter dan 9%
Leeggewicht 1.837 kg 1.571 kg
beter dan 19%

Percentages tonen het aandeel uitvoeringen uit dezelfde periode waar dit model op dat kenmerk boven uitkomt. Fabrieksopgaven.

Niet opgegeven door de fabrikant: co2-uitstoot. Die kenmerken staan daarom niet in de vergelijking.

Vergelijkbare modellen van andere merken

Renault Toyota Infiniti Mazda Mitsubishi

Over Cadillac ELR

De Cadillac ELR staat met 1 uitvoeringen in de databank van AutoData.be, met hybride. Bouwperiode: 2014 - 2016. Het vermogen loopt van 207 tot 207 pk. De aandrijving is voorwielaandrijving.

Hoeveel pk heeft de Cadillac ELR?

De krachtigste uitvoering van de Cadillac ELR is de 1.4L CVT (207 HP) met 207 pk. Het model telt 1 uitvoeringen, vanaf 207 pk.

Wat is het verbruik van de Cadillac ELR?

De zuinigste uitvoering van de Cadillac ELR is de 1.4L CVT (207 HP) met een opgegeven gecombineerd verbruik van 7,1 l/100 km en — g CO2 per km.

Hoe snel accelereert de Cadillac ELR van 0 naar 100 km/u?

De snelste uitvoering is de 1.4L CVT (207 HP): 0-100 km/u in 6,8 seconden, met een topsnelheid van 209 km/u.

Hoe groot is de kofferruimte van de Cadillac ELR?

De grootste opgegeven bagageruimte van de Cadillac ELR bedraagt 255 liter.

Andere modellen van Cadillac

Cadillac CT4

2020 - heden · 4 uitvoeringen

Vermogen
313 pk
0–100
Verbruik
8,7

Benzine

Cadillac STS-V

2006 - 2007 · 3 uitvoeringen

Vermogen
476 pk
0–100
5,0 s
Verbruik
12,4

Benzine

Cadillac Lyriq

2022 - heden · 2 uitvoeringen

Vermogen
507 pk
0–100
Verbruik

Elektrisch

Cadillac Celestiq

2024 - heden · 1 uitvoering

Vermogen
600 pk
0–100
3,9 s
Verbruik

Elektrisch

Cadillac Catera

1997 - 2001 · 1 uitvoering

Vermogen
203 pk
0–100
8,9 s
Verbruik
11,2

Benzine

De Cadillac ELR staat met 1 motorversies in de databank, gebouwd 2014 - 2016. Dat maakt dit model een van de reeksen met een uitgebreide technische fiche per uitvoering op AutoPlaat.nl. Elke motorversie krijgt hieronder haar eigen plek in de vergelijkingstabel, met vermogen, verbruik en afmetingen naast elkaar.

Alle motorversies van de ELR leveren 207 pk. Dat maakt vermogen geen onderscheidende factor tussen de uitvoeringen van dit model; de verschillen zitten dan vooral in uitrusting, koppel en verbruik.

De snelste uitvoering van de ELR sprint naar 100 km/u in 6,8 s, de topsnelheid loopt op tot 209 km/u. Niet elke motorversie haalt die cijfers; de volledige tabel verderop toont de verschillen per uitvoering. Acceleratie en topsnelheid samen geven een goed beeld van het prestatiebereik binnen het model.

Qua aandrijflijn biedt de ELR een keuze uit hybride, gecombineerd met voorwielaandrijving naargelang de uitvoering. Welke combinatie bij welke motorversie hoort, staat in de volledige tabel verderop op deze pagina.

De zuinigste uitvoering van de ELR verbruikt vanaf 7,1 l/100 km volgens de fabrieksopgave. Dat cijfer is gemeten volgens de testcyclus van de fabrikant en kan in de praktijk afwijken.

De kofferruimte loopt op tot 255 l, afhankelijk van de gekozen uitvoering en carrosserievariant. Dat maakt de ELR, naast de motorkeuze, ook op praktisch vlak vergelijkbaar met andere modellen in de tabel verderop. Kofferruimte verschilt vaak per carrosserievariant binnen hetzelfde model.

Deze pagina bundelt de fabrieksopgaven van elke motorversie van de ELR die AutoPlaat.nl bijhoudt. Waar een cijfer ontbreekt, is dat bewust leeggelaten in plaats van geschat — de volledige tabel per uitvoering staat verderop op deze pagina.