Ga naar de inhoud
AP

Volvo XC70/ V70XC (2000 - 2004)

Volvo · 3 uitvoeringen

De Volvo XC70/ V70XC staat met 3 motorversies in de databank, gebouwd 2000 - 2004. Het vermogen van de XC70/ V70XC loopt van 163 pk tot 209 pk, verdeeld over de verschillende motorversies. Op het vlak van prestaties haalt de rapste versie van de XC70/ V70XC een sprinttijd van 8,1 s en een topsnelheid tot 210 km/u. Qua aandrijflijn biedt de XC70/ V70XC een keuze uit benzine en diesel, gecombineerd met vierwielaandrijving naargelang de uitvoering.

Volvo XC70/ V70XC

XC70/ V70XC Uitvoeringen

Vergelijken →
Uitvoeringen en motorversies — Volvo XC70/ V70XC
Uitvoering Brandstof Vermogen Koppel 0–100 Top Verbruik CO2 Selecteer
D5 5MT (163 HP) Diesel 163 pk 340 Nm 11,5 s 195 km/u 7,6 l/100 km 226 g/km
2.4L T 5MT (200 HP) Benzine 200 pk 285 Nm 8,6 s 210 km/u 10,5 l/100 km 251 g/km
2.5L T 5MT (210 HP) Benzine 209 pk 320 Nm 8,1 s 210 km/u 10,2 l/100 km 249 g/km

Verbruik en CO2 volgens de opgegeven meetcyclus. Fabrieksopgaven; afwijkingen per markt en optiepakket mogelijk.

Is Volvo XC70/ V70XC goed ten opzichte van andere modellen?

Gemiddelde van alle uitvoeringen van de Volvo XC70/ V70XC, vergeleken met 4.681 uitvoeringen van andere auto's uit de periode 1997–2003.

Is Volvo XC70/ V70XC goed ten opzichte van andere modellen?
Kenmerk Dit model Gemiddelde Positie
Vermogen 191 pk 157 pk
beter dan 74%
Koppel 315 Nm 245 Nm
beter dan 80%
Topsnelheid 205 km/u 200 km/u
beter dan 61%
Acceleratie 0–100 km/u 9,4 s 10,7 s
beter dan 67%
Verbruik gecombineerd 9,4 l/100 km 8,4 l/100 km
beter dan 29%
CO2-uitstoot 242 g/km 202 g/km
beter dan 19%
Kofferruimte 484 l 503 l
beter dan 70%
Leeggewicht 1.665 kg 1.394 kg
beter dan 15%

Percentages tonen het aandeel uitvoeringen uit dezelfde periode waar dit model op dat kenmerk boven uitkomt. Fabrieksopgaven.

Vergelijkbare modellen van andere merken

Subaru Mazda Saab Toyota Maserati

Over Volvo XC70/ V70XC

De Volvo XC70/ V70XC staat met 3 uitvoeringen in de databank van AutoData.be, met benzine en diesel. Bouwperiode: 2000 - 2004. Het vermogen loopt van 163 tot 209 pk. De aandrijving is vierwielaandrijving.

Hoeveel pk heeft de Volvo XC70/ V70XC?

De krachtigste uitvoering van de Volvo XC70/ V70XC is de 2.5L T 5MT (210 HP) met 209 pk. Het model telt 3 uitvoeringen, vanaf 163 pk.

Wat is het verbruik van de Volvo XC70/ V70XC?

De zuinigste uitvoering van de Volvo XC70/ V70XC is de D5 5MT (163 HP) met een opgegeven gecombineerd verbruik van 7,6 l/100 km en 226 g CO2 per km.

Hoe snel accelereert de Volvo XC70/ V70XC van 0 naar 100 km/u?

De snelste uitvoering is de 2.5L T 5MT (210 HP): 0-100 km/u in 8,1 seconden, met een topsnelheid van 210 km/u.

Hoe groot is de kofferruimte van de Volvo XC70/ V70XC?

De grootste opgegeven bagageruimte van de Volvo XC70/ V70XC bedraagt 484 liter.

Andere modellen van Volvo

Volvo 780

1986 - 1990 · 5 uitvoeringen

Vermogen
200 pk
0–100
8,7 s
Verbruik
8,2

Benzine Diesel

Volvo 480

1986 - 1995 · 7 uitvoeringen

Vermogen
120 pk
0–100
9,0 s
Verbruik
7,9

Benzine

Volvo 265

1980 - 1982 · 1 uitvoering

Vermogen
155 pk
0–100
10,0 s
Verbruik
12,6

Benzine

Volvo 264

1980 - 1982 · 2 uitvoeringen

Vermogen
155 pk
0–100
10,0 s
Verbruik
12,6

Benzine

Volvo 345

1979 - 1982 · 3 uitvoeringen

Vermogen
95 pk
0–100
12,5 s
Verbruik
9,0

Benzine

Volvo EX90

2022 - heden · 3 uitvoeringen

Vermogen
517 pk
0–100
4,9 s
Verbruik

Elektrisch

De Volvo XC70/ V70XC staat met 3 motorversies in de databank, gebouwd 2000 - 2004. Dat maakt dit model een van de reeksen met een uitgebreide technische fiche per uitvoering op AutoPlaat.nl. Elke motorversie krijgt hieronder haar eigen plek in de vergelijkingstabel, met vermogen, verbruik en afmetingen naast elkaar.

Het vermogen van de XC70/ V70XC loopt van 163 pk tot 209 pk, verdeeld over de verschillende motorversies. Dat verschil komt vooral door de keuze aan motoren en, waar van toepassing, elektrische ondersteuning. Wie op zoek is naar de sterkste uitvoering, vindt die in de tabel met alle motorversies verderop op deze pagina.

Op het vlak van prestaties haalt de rapste versie van de XC70/ V70XC een sprinttijd van 8,1 s en een topsnelheid tot 210 km/u. Andere motorversies van hetzelfde model scoren lager op beide vlakken. De tabel verderop zet elke uitvoering apart naast deze topwaarden.

Qua aandrijflijn biedt de XC70/ V70XC een keuze uit benzine en diesel, gecombineerd met vierwielaandrijving naargelang de uitvoering. Welke combinatie bij welke motorversie hoort, staat in de volledige tabel verderop op deze pagina.

De zuinigste uitvoering van de XC70/ V70XC verbruikt vanaf 7,6 l/100 km volgens de fabrieksopgave. Dat cijfer is gemeten volgens de testcyclus van de fabrikant en kan in de praktijk afwijken.

De kofferruimte loopt op tot 484 l, afhankelijk van de gekozen uitvoering en carrosserievariant. Dat maakt de XC70/ V70XC, naast de motorkeuze, ook op praktisch vlak vergelijkbaar met andere modellen in de tabel verderop. Kofferruimte verschilt vaak per carrosserievariant binnen hetzelfde model.

Deze pagina bundelt de fabrieksopgaven van elke motorversie van de XC70/ V70XC die AutoPlaat.nl bijhoudt. Waar een cijfer ontbreekt, is dat bewust leeggelaten in plaats van geschat — de volledige tabel per uitvoering staat verderop op deze pagina.