Ga naar de inhoud
AP

Chevrolet Prisma (2013 - heden)

Chevrolet · 1 uitvoering

De databank telt 1 motorversies van de Chevrolet Prisma, uit de periode 2013 - heden. Alle motorversies van de Prisma leveren 98 pk. De Prisma is verkrijgbaar met benzine, en wordt aangeboden met voorwielaandrijving. Alle cijfers op deze pagina komen rechtstreeks uit de fabrieksopgave van de fabrikant, per motorversie apart bijgehouden door AutoPlaat.nl.

Chevrolet Prisma

Prisma Uitvoeringen

Vergelijken →
Uitvoeringen en motorversies — Chevrolet Prisma
Uitvoering Brandstof Vermogen Koppel 0–100 Top Verbruik CO2 Selecteer
1.4L 5MT (98 HP) Benzine 98 pk 126 Nm

Verbruik en CO2 volgens de opgegeven meetcyclus. Fabrieksopgaven; afwijkingen per markt en optiepakket mogelijk.

Is Chevrolet Prisma goed ten opzichte van andere modellen?

Gemiddelde van alle uitvoeringen van de Chevrolet Prisma, vergeleken met 7.616 uitvoeringen van andere auto's uit de periode 2010–2016.

Is Chevrolet Prisma goed ten opzichte van andere modellen?
Kenmerk Dit model Gemiddelde Positie
Vermogen 98 pk 207 pk
beter dan 10%
Koppel 126 Nm 336 Nm
beter dan 5%

Percentages tonen het aandeel uitvoeringen uit dezelfde periode waar dit model op dat kenmerk boven uitkomt. Fabrieksopgaven.

Niet opgegeven door de fabrikant: topsnelheid, acceleratie 0–100 km/u, verbruik gecombineerd, co2-uitstoot, kofferruimte en leeggewicht. Die kenmerken staan daarom niet in de vergelijking.

Vergelijkbare modellen van andere merken

Ford Volkswagen Toyota Scion Renault

Over Chevrolet Prisma

De Chevrolet Prisma staat met 1 uitvoeringen in de databank van AutoData.be, met benzine. Bouwperiode: 2013 - heden. Het vermogen loopt van 98 tot 98 pk. De aandrijving is voorwielaandrijving.

Hoeveel pk heeft de Chevrolet Prisma?

De krachtigste uitvoering van de Chevrolet Prisma is de 1.4L 5MT (98 HP) met 98 pk. Het model telt 1 uitvoeringen, vanaf 98 pk.

Andere modellen van Chevrolet

Chevrolet Spin

2012 - heden · 6 uitvoeringen

Vermogen
107 pk
0–100
10,6 s
Verbruik

Benzine Diesel

Chevrolet Onix

2012 - heden · 4 uitvoeringen

Vermogen
106 pk
0–100
12,0 s
Verbruik

Benzine

Chevrolet Aveo Sedan

2011 - 2016 · 8 uitvoeringen

Vermogen
116 pk
0–100
11,3 s
Verbruik
3,6

Benzine Diesel

Chevrolet Orlando

2010 - heden · 6 uitvoeringen

Vermogen
163 pk
0–100
9,9 s
Verbruik
5,3

Benzine Diesel

De databank telt 1 motorversies van de Chevrolet Prisma, uit de periode 2013 - heden. Elke uitvoering heeft haar eigen volledige technische fiche, opgebouwd uit fabrieksopgaven van de fabrikant. Verderop op deze pagina staan ze allemaal naast elkaar, zodat de verschillen per motorversie meteen zichtbaar zijn.

Alle motorversies van de Prisma leveren 98 pk. Dat maakt vermogen geen onderscheidende factor tussen de uitvoeringen van dit model; de verschillen zitten dan vooral in uitrusting, koppel en verbruik.

De Prisma is verkrijgbaar met benzine, en wordt aangeboden met voorwielaandrijving. Niet elke combinatie van motor en aandrijving is bij elke uitvoering beschikbaar; de tabel verderop toont het per motorversie. Die spreiding in brandstof en aandrijflijn maakt het model geschikt voor verschillende soorten rijders.

Alle cijfers op deze pagina komen rechtstreeks uit de fabrieksopgave van de fabrikant, per motorversie apart bijgehouden door AutoPlaat.nl. Een leeg veld betekent dat de bron dat cijfer niet publiceert, niet dat het nul is. De volledige tabel met elke motorversie van de Prisma staat verderop op deze pagina.