Ga naar de inhoud
AP

Hyundai i800 / H-1 (2008 - 2018)

Hyundai · 3 uitvoeringen

De Hyundai i800 / H-1 staat met 3 motorversies in de databank, gebouwd 2008 - 2018. Het vermogen van de i800 / H-1 loopt van 116 pk tot 170 pk, verdeeld over de verschillende motorversies. De snelste uitvoering van de i800 / H-1 sprint naar 100 km/u in 14,5 s, de topsnelheid loopt op tot 180 km/u. Qua aandrijflijn biedt de i800 / H-1 een keuze uit diesel, gecombineerd met achterwielaandrijving naargelang de uitvoering.

Hyundai i800 / H-1

i800 / H-1 Uitvoeringen

Vergelijken →
Uitvoeringen en motorversies — Hyundai i800 / H-1
Uitvoering Brandstof Vermogen Koppel 0–100 Top Verbruik CO2 Selecteer
2.5L CRDI 6MT RWD (116 HP) Diesel 116 pk 343 Nm 154 km/u 7,5 l/100 km 197 g/km
2.5L CRDI 6MT RWD (136 HP) Diesel 136 pk 343 Nm 167 km/u 7,5 l/100 km 197 g/km
2.5L CRDi 5AT RWD (170 HP) Diesel 170 pk 392 Nm 14,5 s 180 km/u 7,1 l/100 km 225 g/km

Verbruik en CO2 volgens de opgegeven meetcyclus. Fabrieksopgaven; afwijkingen per markt en optiepakket mogelijk.

Is Hyundai i800 / H-1 goed ten opzichte van andere modellen?

Gemiddelde van alle uitvoeringen van de Hyundai i800 / H-1, vergeleken met 7.587 uitvoeringen van andere auto's uit de periode 2005–2011.

Is Hyundai i800 / H-1 goed ten opzichte van andere modellen?
Kenmerk Dit model Gemiddelde Positie
Vermogen 141 pk 191 pk
beter dan 38%
Koppel 359 Nm 305 Nm
beter dan 73%
Topsnelheid 167 km/u 209 km/u
beter dan 7%
Acceleratie 0–100 km/u 14,5 s 9,6 s
beter dan 4%
Verbruik gecombineerd 7,4 l/100 km 7,8 l/100 km
beter dan 44%
CO2-uitstoot 206 g/km 179 g/km
beter dan 23%
Kofferruimte 850 l 470 l
beter dan 94%
Leeggewicht 2.238 kg 1.520 kg
beter dan 4%

Percentages tonen het aandeel uitvoeringen uit dezelfde periode waar dit model op dat kenmerk boven uitkomt. Fabrieksopgaven.

Vergelijkbare modellen van andere merken

Ferrari Ford Fiat Peugeot

Over Hyundai i800 / H-1

De Hyundai i800 / H-1 staat met 3 uitvoeringen in de databank van AutoData.be, met diesel. Bouwperiode: 2008 - 2018. Het vermogen loopt van 116 tot 170 pk. De aandrijving is achterwielaandrijving.

Hoeveel pk heeft de Hyundai i800 / H-1?

De krachtigste uitvoering van de Hyundai i800 / H-1 is de 2.5L CRDi 5AT RWD (170 HP) met 170 pk. Het model telt 3 uitvoeringen, vanaf 116 pk.

Wat is het verbruik van de Hyundai i800 / H-1?

De zuinigste uitvoering van de Hyundai i800 / H-1 is de 2.5L CRDi 5AT RWD (170 HP) met een opgegeven gecombineerd verbruik van 7,1 l/100 km en 225 g CO2 per km.

Hoe snel accelereert de Hyundai i800 / H-1 van 0 naar 100 km/u?

De snelste uitvoering is de 2.5L CRDi 5AT RWD (170 HP): 0-100 km/u in 14,5 seconden, met een topsnelheid van 180 km/u.

Hoe groot is de kofferruimte van de Hyundai i800 / H-1?

De grootste opgegeven bagageruimte van de Hyundai i800 / H-1 bedraagt 850 liter.

Andere modellen van Hyundai

Hyundai Grandeur

2005 - 2011 · 3 uitvoeringen

Vermogen
235 pk
0–100
7,8 s
Verbruik
7,9

Benzine Diesel

Hyundai Grand i10

2013 - heden · 2 uitvoeringen

Vermogen
83 pk
0–100
Verbruik

Benzine Diesel

Hyundai Mistra

2014 - heden · 2 uitvoeringen

Vermogen
155 pk
0–100
Verbruik

Benzine

Hyundai Matrix

2001 - 2010 · 6 uitvoeringen

Vermogen
122 pk
0–100
11,3 s
Verbruik
6,0

Benzine Diesel

De Hyundai i800 / H-1 staat met 3 motorversies in de databank, gebouwd 2008 - 2018. Dat maakt dit model een van de reeksen met een uitgebreide technische fiche per uitvoering op AutoPlaat.nl. Elke motorversie krijgt hieronder haar eigen plek in de vergelijkingstabel, met vermogen, verbruik en afmetingen naast elkaar.

Het vermogen van de i800 / H-1 loopt van 116 pk tot 170 pk, verdeeld over de verschillende motorversies. Dat verschil komt vooral door de keuze aan motoren en, waar van toepassing, elektrische ondersteuning. Wie op zoek is naar de sterkste uitvoering, vindt die in de tabel met alle motorversies verderop op deze pagina.

De snelste uitvoering van de i800 / H-1 sprint naar 100 km/u in 14,5 s, de topsnelheid loopt op tot 180 km/u. Niet elke motorversie haalt die cijfers; de volledige tabel verderop toont de verschillen per uitvoering. Acceleratie en topsnelheid samen geven een goed beeld van het prestatiebereik binnen het model.

Qua aandrijflijn biedt de i800 / H-1 een keuze uit diesel, gecombineerd met achterwielaandrijving naargelang de uitvoering. Welke combinatie bij welke motorversie hoort, staat in de volledige tabel verderop op deze pagina.

Het laagste opgegeven verbruik binnen het aanbod bedraagt 7,1 l/100 km. Dat cijfer geldt voor de zuinigste motorversie, niet noodzakelijk voor de sterkste. De andere uitvoeringen van de i800 / H-1 verbruiken doorgaans meer, in ruil voor meer vermogen of koppel.

Wie laadruimte belangrijk vindt: de i800 / H-1 biedt tot 850 l kofferruimte, in de ruimste uitvoering. Andere motorversies van hetzelfde model kunnen een kleinere kofferruimte hebben, afhankelijk van de carrosserie.

Deze pagina bundelt de fabrieksopgaven van elke motorversie van de i800 / H-1 die AutoPlaat.nl bijhoudt. Waar een cijfer ontbreekt, is dat bewust leeggelaten in plaats van geschat — de volledige tabel per uitvoering staat verderop op deze pagina.