Ga naar de inhoud
AP

Peugeot 1007 (2007 - 2009)

Peugeot · 7 uitvoeringen

De Peugeot 1007 staat met 7 motorversies in de databank, gebouwd 2007 - 2009. Qua vermogen bestrijkt de 1007 een bereik van 68 pk tot 109 pk. Op het vlak van prestaties haalt de rapste versie van de 1007 een sprinttijd van 10,6 s en een topsnelheid tot 190 km/u. Qua aandrijflijn biedt de 1007 een keuze uit benzine en diesel, gecombineerd met voorwielaandrijving naargelang de uitvoering.

Peugeot 1007

Vanafprijs bij introductie (2007)

€ 16.023

Duurste reguliere versie

€ 21.498

Nederlandse catalogusprijs van een nieuwe auto in 2007, inclusief btw en BPM en exclusief opties en afleverkosten. Afgeleid uit de bij de RDW geregistreerde catalogusprijzen van dat modeljaar. Historische richtprijs, geen actuele verkoopprijs.

1007 Uitvoeringen

Vergelijken →
Uitvoeringen en motorversies — Peugeot 1007
Uitvoering Brandstof Vermogen Koppel 0–100 Top Verbruik CO2 Selecteer
1.4L HDi 5MT FWD (70 HP) Diesel 68 pk 160 Nm 15,4 s 159 km/u 4,4 l/100 km 115 g/km
1.4L 5AT FWD (75 HP) Benzine 73 pk 118 Nm 16,6 s 166 km/u 6,2 l/100 km 147 g/km
1.4L 5MT FWD (75 HP) Benzine 73 pk 118 Nm 14,4 s 164 km/u 6,4 l/100 km 153 g/km
1.4L 16V 5MT FWD (88 HP) Benzine 88 pk 133 Nm 13,6 s 173 km/u 6,4 l/100 km 153 g/km
1.6L 16V 5AT FWD (110 HP) Benzine 109 pk 146 Nm 11,8 s 190 km/u 6,6 l/100 km 156 g/km
1.6L 16V 5MT FWD (110 HP) Benzine 109 pk 146 Nm 12,0 s 188 km/u 6,9 l/100 km 163 g/km
1.6L HDiF 5MT FWD (110 HP) Diesel 109 pk 240 Nm 10,6 s 185 km/u 4,8 l/100 km 125 g/km

Verbruik en CO2 volgens de opgegeven meetcyclus. Fabrieksopgaven; afwijkingen per markt en optiepakket mogelijk.

Is Peugeot 1007 goed ten opzichte van andere modellen?

Gemiddelde van alle uitvoeringen van de Peugeot 1007, vergeleken met 7.814 uitvoeringen van andere auto's uit de periode 2004–2010.

Is Peugeot 1007 goed ten opzichte van andere modellen?
Kenmerk Dit model Gemiddelde Positie
Vermogen 90 pk 189 pk
beter dan 8%
Koppel 152 Nm 301 Nm
beter dan 12%
Topsnelheid 175 km/u 208 km/u
beter dan 13%
Acceleratie 0–100 km/u 13,5 s 9,6 s
beter dan 9%
Verbruik gecombineerd 6,0 l/100 km 7,9 l/100 km
beter dan 72%
CO2-uitstoot 145 g/km 183 g/km
beter dan 74%
Kofferruimte 153 l 478 l
beter dan 3%
Leeggewicht 1.165 kg 1.508 kg
beter dan 86%

Percentages tonen het aandeel uitvoeringen uit dezelfde periode waar dit model op dat kenmerk boven uitkomt. Fabrieksopgaven.

Vergelijkbare modellen van andere merken

Dacia Suzuki Subaru Fiat Daihatsu

Over Peugeot 1007

De Peugeot 1007 staat met 7 uitvoeringen in de databank van AutoData.be, met benzine en diesel. Bouwperiode: 2007 - 2009. Het vermogen loopt van 68 tot 109 pk. De aandrijving is voorwielaandrijving.

Wat kostte de Peugeot 1007 nieuw?

De Peugeot 1007 kostte op de Nederlandse markt bij introductie in 2007 vanaf € 16.023, oplopend tot € 21.498 voor de duurste reguliere uitvoering. Het gaat om de catalogusprijs van dat modeljaar, niet om een actuele vraagprijs.

Hoeveel pk heeft de Peugeot 1007?

De krachtigste uitvoering van de Peugeot 1007 is de 1.6L 16V 5AT FWD (110 HP) met 109 pk. Het model telt 7 uitvoeringen, vanaf 68 pk.

Wat is het verbruik van de Peugeot 1007?

De zuinigste uitvoering van de Peugeot 1007 is de 1.4L HDi 5MT FWD (70 HP) met een opgegeven gecombineerd verbruik van 4,4 l/100 km en 115 g CO2 per km.

Hoe snel accelereert de Peugeot 1007 van 0 naar 100 km/u?

De snelste uitvoering is de 1.6L HDiF 5MT FWD (110 HP): 0-100 km/u in 10,6 seconden, met een topsnelheid van 185 km/u.

Hoe groot is de kofferruimte van de Peugeot 1007?

De grootste opgegeven bagageruimte van de Peugeot 1007 bedraagt 153 liter.

Andere modellen van Peugeot

Peugeot 4007

2007 - 2012 · 4 uitvoeringen

Vermogen
170 pk
0–100
9,6 s
Verbruik
7,2

Benzine Diesel

Peugeot Tepee Expert

2007 - heden · 6 uitvoeringen

Vermogen
140 pk
0–100
13,4 s
Verbruik
5,8

Benzine Diesel

Peugeot Tepee Bipper

2008 - heden · 4 uitvoeringen

Vermogen
75 pk
0–100
16,2 s
Verbruik
3,7

Benzine Diesel

Peugeot Hoggar

2010 - 2014 · 2 uitvoeringen

Vermogen
110 pk
0–100
11,9 s
Verbruik

Benzine

Peugeot iOn

2010 - 2012 · 1 uitvoering

Vermogen
67 pk
0–100
15,9 s
Verbruik

Elektrisch

De Peugeot 1007 staat met 7 motorversies in de databank, gebouwd 2007 - 2009. Dat maakt dit model een van de reeksen met een uitgebreide technische fiche per uitvoering op AutoPlaat.nl. Elke motorversie krijgt hieronder haar eigen plek in de vergelijkingstabel, met vermogen, verbruik en afmetingen naast elkaar.

Qua vermogen bestrijkt de 1007 een bereik van 68 pk tot 109 pk. Dat verschil komt vooral door de keuze aan motoren en, waar van toepassing, elektrische ondersteuning. De volledige tabel verderop toont exact welke motorversie welk vermogen levert.

Op het vlak van prestaties haalt de rapste versie van de 1007 een sprinttijd van 10,6 s en een topsnelheid tot 190 km/u. Andere motorversies van hetzelfde model scoren lager op beide vlakken. De tabel verderop zet elke uitvoering apart naast deze topwaarden.

Qua aandrijflijn biedt de 1007 een keuze uit benzine en diesel, gecombineerd met voorwielaandrijving naargelang de uitvoering. Welke combinatie bij welke motorversie hoort, staat in de volledige tabel verderop op deze pagina.

Het laagste opgegeven verbruik binnen het aanbod bedraagt 4,4 l/100 km. Dat cijfer geldt voor de zuinigste motorversie, niet noodzakelijk voor de sterkste. De andere uitvoeringen van de 1007 verbruiken doorgaans meer, in ruil voor meer vermogen of koppel.

Wie laadruimte belangrijk vindt: de 1007 biedt tot 153 l kofferruimte, in de ruimste uitvoering. Andere motorversies van hetzelfde model kunnen een kleinere kofferruimte hebben, afhankelijk van de carrosserie.

Bij lancering gold voor de 1007 een vanafprijs van € 16.023, geldig voor de volledige modelreeks. De prijs van een specifieke motorversie kan hoger liggen, afhankelijk van de gekozen uitrusting.

Deze pagina bundelt de fabrieksopgaven van elke motorversie van de 1007 die AutoPlaat.nl bijhoudt. Waar een cijfer ontbreekt, is dat bewust leeggelaten in plaats van geschat — de volledige tabel per uitvoering staat verderop op deze pagina.